ZADZWOŃ

735 858 555

Blog

Profesjonalne Biuro Detektywistyczne - jak wybrać najlepsze?

Biura detektywistyczne oferują usługi, takie jak sprawdzanie wierności małżonka, ustalanie majątku danej osoby, wykrywanie sprawców nadużyć w firmie oraz przeprowadzanie kompleksowych wywiadów dotyczących przyszłych kontrahentów.

Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej poufnej sprawy, przed wyborem detektywa należy dokładnie sprawdzić jego legalność. Oto kilka kryteriów, które warto uwzględnić:

  • Licencja prywatnego detektywa - powinna zawierać imię i nazwisko, zdjęcie, numer licencji, datę wystawienia i oznaczenie wydającego organu.

 

  • Wpis do rejestru przedsiębiorców - wykonywanie usług detektywistycznych jest regulowane, a biuro detektywistyczne powinno posiadać wpis do rejestru przedsiębiorców. Można to sprawdzić na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

  • Ubezpieczenie OC - jest obowiązkowe dla detektywów i pozwala dochodzić odszkodowania w przypadku szkody wyrządzonej w wyniku działania detektywa podczas wykonywania swojego zawodu.

 

  • Dane kontaktowe - biuro detektywistyczne powinno podawać na swojej stronie internetowej pełny adres siedziby, numer telefonu i adres e-mail.

 

  • Umowa na usługi detektywistyczne - powinna zawierać zakres prowadzonych prac i zapewnić bezpieczeństwo powierzonych danych. Daje także możliwość dochodzenia swoich praw w sytuacjach spornych.

 

  • Rzetelny raport z przeprowadzonych czynności - detektyw powinien przedstawić klientowi dokładny raport z wykonanych prac.

 

Wybierając rzetelne i legalne biuro detektywistyczne, masz pewność, że twoja sprawa zostanie rozwiązana zgodnie z prawem i z najwyższą starannością. Biuro detektywistyczne z właściwymi uprawnieniami i doświadczeniem będzie w stanie śledzić i uzyskiwać informacje, które pomogą ci rozwiązać twoją sprawę. Warto więc wybrać sprawdzone i rzetelne biuro, by mieć pewność, że twoje interesy są w dobrych rękach.

Jak wykryć podsłuch?
POPRZEDNI WPIS
Ile kosztuje prywatny detektyw?
NASTĘPNY WPIS
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.