ZADZWOŃ

735 858 555

Kim jesteśmy?

Hermes Detektywi to biuro detektywistyczne, działające w branży już od ponad 10 lat. Nasze usługi opierają się na solidnych filarach doświadczenia, wiedzy i praktyki całego zespołu. Dyskrecja, profesjonalizm i działanie zgodnie z prawem to nasze priorytety w każdej sytuacji.

Nasza firma detektywistyczna jest wyspecjalizowana w odkrywaniu przypadków zdrady, prowadzeniu wszelkiego rodzaju skomplikowanych obserwacji, pozyskiwaniu wiarygodnych informacji oraz wykrywaniu podsłuchów. Nie kończymy jednak tylko na tych działaniach - jako profesjonalne biuro detektywistyczne, chcemy pomóc każdemu, kto znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej, pomagając odkryć prawdę i podjąć właściwe decyzje. Dzięki pasji do pracy i profesjonalnemu podejściu do każdej sprawy, jesteśmy w stanie zagwarantować pełną satysfakcję z osiągniętych rezultatów.

W trosce o zapewnienie usług na najwyższym poziomie, wraz z doświadczeniem posiadamy uprawnienia niezbędne do efektywnego działania w branży:

  • świadczymy usługi detektywistyczne na podstawie licencji nr 0007082 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Warszawie,
  • jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców nr RD-2/2020 który prowadzony jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji,
  • posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawarte w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń SA.

W naszym zespole pracują wyłącznie licencjonowani detektywi, wspierani przez specjalistów z dziedziny technik szpiegowskich, informatyki śledczej, prawa i psychologii. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najlepsze wsparcie w każdej sytuacji. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski i Europy, dostosowując się do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów, którzy akceptują nasze legalne metody pracy.

W Biurze Detektywistycznym Hermes jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy - skontaktuj się z nami!

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.