ZADZWOŃ

735 858 555

Blog

Bezpieczeństwo Twojego biura w czasie nieobecności

W czasie kwarantanny, gdy twoje biuro jest puste, warto zadbać o bezpieczeństwo środowiska pracy. W każdej branży, także w naszej, istnieje ryzyko nieuczciwych praktyk. Zwłaszcza tam, gdzie łatwo jest dotrzeć do wartościowych informacji, trzeba być ostrożnym i odpowiednio się przygotować. Łatwy dostęp do urządzeń szpiegowskich oraz łatwy sposób ich instalacji, stanowią poważne zagrożenie.

Kwarantanna, nieobecność w biurze oraz praca zdalna to idealny czas dla nieuczciwej konkurencji. Nie tylko zewnętrzne osoby, takie jak sprzątaczka czy konserwator, którzy mają dostęp do naszego biura, ale także nieuczciwi pracownicy, mogą wykorzystać ten czas na nieetyczne działania. Nie możemy też wykluczyć działań z zewnątrz, takich jak przewiercenie ściany i zainstalowanie mikrofonu.

Praca zdalna oznacza, że nasz biznes jest teraz w naszym domu. Warto się upewnić, czy nasze miejsce pracy jest wystarczająco bezpieczne, zwłaszcza jeśli pracujemy z wrażliwymi danymi. Nie zapominajmy o sprawdzeniu zabezpieczeń naszych serwerów, telefonów i komputerów.

Biuro detektywistyczne Hermes oferuje profesjonalne usługi wykrywania urządzeń szpiegowskich, takich jak podsłuchy, mikrokamery, dyktafony i lokalizatory. Nasz zespół specjalistów jest w stanie wykonać badania antypodsłuchowe w warunkach idealnych - w pustym biurze, bez obecności osób i bez emitowanych sygnałów.

O ostatecznej ochronie naszych informacji i danych warto pamiętać zawsze, ale w czasie pandemii i pracy zdalnej jest to szczególnie ważne. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne usługi i zabezpieczyć swoje miejsce pracy. Biuro detektywistyczne Hermes to gwarancja bezpieczeństwa naszych informacji i danych. Nie czekaj, zadbaj o swoje biuro już dziś!

Jak wykryć podsłuch?
POPRZEDNI WPIS
Ile kosztuje prywatny detektyw?
NASTĘPNY WPIS
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.